Kevään 2020 valmennusryhmät

Valmennukset alkavat 7.1.2020 Sport Forumilla (Raviradantie)

Viikolla 9 (Talvilomaviikko), 10.4., 13.4. sekä 1.5.2020 ei ole valmennusta.

Valmennusviikkoja kertyy kevätkaudella 18. Valmennukset päättyvät kevätkauden osalta 15.05.2020

Jos ette pääse tunnille, niin ilmoitattehan siitä valmentajalle, alla valmentajien puhelinnumerot.

 

Päävalmentaja Jari Siitari         0449327375

Valmentaja Alpo Holmberg       0503545236

Valmentaja Elena Kämppi         0405963706     

 

Ryhmiin saattaa tulla vielä muutoksia!

 

Maanantai                                                                                        Vastuuvalmentaja

klo 15-16 Eetu, Sakari, Raul                                                            Jari

klo 16-17 Samu P, Riitta, Diana +1                                                  Jari

klo 17-18 Miia, Jessica, Lotta, Satu                                                 Jari

klo 18-19 Samuli, Isabel                                                                   Alpo / Jari

 

Tiistai

klo 15-16 Keijo, Matti, Vesa +1                                                        Jari

klo 16-17 Lotta, Susanne, Jessica, Leo                                           Jari

klo 17-18 Francesco, Andrei, Jussi, Eine                                         Elena / Jari

klo 18-19 Miro, Vilho, Lauri +1                                                          Elena / Jari

 

Keskiviikko

klo 15-16 Eetu, Sakari, Raul                                                             Jari

klo 16-17 Marja, Päivi M, Markus                                                      Jari

klo 17-18 Linnea, Polina +2                                                               Jari

klo 18-19 Samuli, Isabel                                                                    Alpo / Jari

klo 19-20 Juuso, Jussi, Jesse +1                                                      Jari / Elena

 

Torstai

klo 16-17 Andrei, Jenna, Samu P, Diana                                           Jari / Elena

klo 17-18 Eine, Satu +2                                                                     Jari

Klo 17-18 Teemu, Sanni, Fransesco +1                                            Alpo                                           

klo 18-19 Viivi, Sakari +2                                                                   Jari

klo  20-21 Eider, Unai, Teemu L                                                        Jari / Elena

 

Perjantai

klo 16-17 Marja J-S, Marja K, Jaana V, Maija P                                Jari

klo 17-18 Janne M, Heikki H, Antti S, Eetu                                       Jari / Alpo

klo 18-19 Heta T, Tarja P-K, Leo, Sini                                               Jari / Alpo