Kevään 2021 Valmennusryhmät

Valmennuket alkavat viikolla 2!

Harjoitusviikkoja kertyy kevätkaudelle 16.

Viikolla 9 ei ole treenejä(Talviloma).

Pääsiäisenä ei ole treenejä. Viikoilla olevat Pyhäpäivät jolloin treenejä ei ole, järjestetään treenit sopivaan ajankohtaan joka ilmoitetaan myöhemmin. ( Myös itse voi korvata mahdollisia poissaoloja ryhmätilanteiden mukaan.)

Poissaoloista tulee ilmoittaa PÄÄVALMENTAJALLE!!!

 

Päävalmentaja Jari Siitari         044 9327375

Valmentaja Alpo Holmberg       050 3545236

Valmentaja Elena Kämppi         040 5963706     

 

Ryhmiin saattaa tulla vielä muutoksia!

 

Maanantai                                                                                        Vastuuvalmentaja

klo 15-16  Andrei I, Diana R, Pauli N  +1                                           Jari / Elena

klo 16-17  Viivi P,  Saara K, Raul S, Jyri-Jukka S                              Jari / Alpo

klo 17-18  Satu N, Eine P, Lennart L, Susanna L                              Jari / Elena / Alpo

klo 17-18  Eetu S, Sakari K, Jyri-Jukka S  +1                                     Jari / Alpo

klo 18-19  Samuli, Isabel                                                                    Alpo / Jari

 

Tiistai

klo 15-16    Onni T,  Polina I,  Siiri V,  Diana R                                  Jari / Elena

klo 16-17    Lotta W, Miia H, Veera S, Antti V                                   Jari / Elena

klo 17-18    Miro K, Lauri K, Samu, Meeri Ly  Matilda                       Elena / Isabel /Alpo/ Jari 

 klo 18-19   Leena M, Merily L, Anna-Liisa I,                                      Elena / Jari /Alpo

                         

Keskiviikko                                                                                   

klo 16-17  Marja H, Päivi M, Markus P    +1                                      Jari

klo 17-18  Elias Ta, Veikka M, Kaapo H, Elias Au                              minit 5-10

   2 val:     Niilo H, Ronja, Toivo, Matilda Ta                                       Jari / Elena / Isabel

klo 18-19  Samuli, Isabel                                                                    Alpo / Jari

klo 19-20  Jussi, Tarja P-K, Heta T +1                                               Jari / Elena / Alpo

klo 19-20  Divari                                                                                 Jussi J

 

Torstai

klo 15-16  Eetu, Samuli                                                                      Alpo / Jari

klo 16-17  Eine P, Samu P, Urho P ,  +1                                            Jari / Elena

Klo 17-18  Susanne H, Lotta W, Heli K, Satu N                                 Jari / Elena

klo 17-18  Sakari K, Eetu S, Raul S +1                                              Jari  / Alpo                                     

klo 18-19  Matilda M, Onni T, Polina I ,Lauri K                                 Jari / Elena / Alpo

klo 19-20  Francesco D, Jussi, E, Eero K, Lauri Ki                           Jari / Elena / Alpo

 

Perjantai

klo 16-17  Marja J-S, Marja K, Jaana V, Maija P                                 Jari

klo 17-18  Heikki H, Eetu S, Sakari K, Antti S                                     Jari / Alpo

klo 18-19  Ilkka E, Raul S, Janne M +1                                               Jari / Alpo