Kevään 2023 valmennusryhmät

Sisäkauden valmennukset pidetään Sport Forumilla (Raviradantie).

Kevätkaudella valmennusta järjestetään 9.1.2023-12.5.2023yhteensä 17viikkoa

hiihtolomaviikolla (vko 9 27.2.2023-3.3.2023) ei ole harjoituksia.

Poissaoloista tulee ilmoittaa ELENALLE

(Aikuiset/lapset ilmoittavat poissaolonsa oman WhatsApp- ryhmänsä kautta)

Ilmoitathan poissaolostasi mahdollisimman ajoissa, kiitos!

 

Valmentaja Alpo Holmberg       050 3545236

Valmentaja Elena Kämppi         040 5963706     

 

Ryhmiin saattaa tulla vielä muutoksia!

 

Maanantai                                                                                        

klo 15-16

klo 16-17    Noel R, Hertta H, Linnea J, J,Niilo K                                    juniorit

klo 17-18    Leena M, Leena T,  Hannele  K  Teemu L                           aikuiset                                                

klo 18-19     Satu N, Niko T/ Francesco, Tarja P-K, Susanna M              aikuiset                                                            

Tiistai

klo 15-16  

klo 16-17     Samu P, Matilda M,Kaisa N  +1                                           jun/aik

klo 17-18     Ronja I ,Vilho K ,Roosa R +1 /2                                           juniorit

 klo 18-19     Anna-Liisa I,Sara M,Liisi    V+1                                         aikuiset                                

Keskiviikko                                                                                   

klo 16-17.30  Marja M, Päivi M, Markus P, Miia H                                   aikuiset

klo 17.30-19  Saara K , Esa K, Lotta W   +1                                            aik/jun

klo 19-20       Tarja P-K,   Tuomo L,Teemu L+FrancescoD /+1               aikuiset

klo 19-20         Divari                                                                                Jussi J

Torstai                                            

klo 16-17      Samu P, Matilda M,  Kaisa N,Urho P                                    jun/aik

Klo 17-18     Antti V ,Satu N, Leena T,Leena M/(0,5 )+1                            aikuiset

klo 17-18      Roosa R, Leo L ,Elmeri S Helmi+1                                        jun/aik                             

klo 18-19     Lauri K, Toivo P,  Niilo H, ,Noel R  ,Siiri V,(Valo )                    juniorit

klo 19-20      Niko H 0,5, Jussi, E, Eero K, Lauri  +1                                       aikuiset

Perjantai

klo 16-17     Jaana V, Eine P ,Marja J-S,Maija P                                       aikuiset

klo 17-18      Heikki H,Ilkka E, Albert H ,Jari H /MikkoP                            aikuiset

klo 17-18     Clara S,   Johannes K,Lenni S,Peetu H, /5                           minitennis(Elena)

klo 16-17       Vilma L Manu L   Akseli   R    Hilla  L                                   minitennis (Elena)