Syksyn 2022 valmennusryhmät

Sisäkauden valmennukset pidetään Sport Forumilla (Raviradantie).

Kevätkaudella valmennusta järjestetään 22.8.22- 18.12.22 yhteensä 16 viikkoa

syyslomaviikolla (vko 43 24.10-30.10.2022) ei ole harjoituksia.

Poissaoloista tulee ilmoittaa ELENALLE

(Aikuiset/lapset ilmoittavat poissaolonsa oman WhatsApp- ryhmänsä kautta)

Ilmoitathan poissaolostasi mahdollisimman ajoissa, kiitos!

 

Valmentaja Alpo Holmberg       050 3545236

Valmentaja Elena Kämppi         040 5963706     

 

Ryhmiin saattaa tulla vielä muutoksia!

 

Maanantai                                                                                        

klo 15-16

klo 16-17    Noel R, Hertta H, Linnea J,Juhana J,Niilo K                        juniorit

klo 17-18    Leena M, Leena T, Heidi F, Hannele  K                                aikuiset

klo 17-18                                                   

klo 18-19     Satu N, Niko T, Tarja P-K, Susanna M                                aikuiset                                                            

Tiistai

klo 15-16  

klo 16-17     Samu P, Matilda M,Kaisa N                                               jun/aik

klo 17-18     Ronja I ,Vilho K ,Roosa R +1                                              juniorit

 klo 18-19     Anna-Liisa I,Sara M, Veera R                                            aikuiset                                

Keskiviikko                                                                                   

klo 16-17.30  Marja M, Päivi M, Markus P, Miia H                                  aikuiset

klo 17.30-19  Saara K , Esa K, Viivi P,Lotta W                                       aik/jun

klo 19-20       Tarja P-K,  Heta T, Tuomo L,FrancescoD                          aikuiset

klo 19-20         Divari                                                                                Jussi J

Torstai                                            

klo 16-17      Samu P, Matilda M,  Kaisa N,Urho P                                    jun/aik

Klo 17-18     Antti V ,Satu N, Leena T, Heidi F                                          aikuiset

klo 17-18      Roosa R, Leo L ,Elmeri S+1                                                jun/aik                             

klo 18-19     Lauri K, Toivo P,  Niilo H,Valo W ,Noel R  ,Siiri V                  juniorit

klo 19-20      Francesco D/Niko H, Jussi, E, Eero K, Lauri                      aikuiset

Perjantai

klo 16-17     Jaana V, Eine P ,Marja J-S,Maija P                                       aikuiset

klo 17-18      Heikki H,Ilkka E, Albert H ,Jari H /MikkoP                            aikuiset

klo 18-19